Festyn Rodzinny

Category : Aktualnośći

Dnia 24 maja odbył się doroczny Festyn Rodzinny na terenie ogrodu przedszkolnego. Uroczystość rozpoczęły występy taneczne wszystkich grup przedszkolnych pod hasłem „Kocham Cię Polsko!” Tańce ludowe, stroje, piękna pogoda oraz uśmiechy naszych przedszkolaków, stworzyły niezapomniany klimat, a cała uroczystość niejednego z nas wzruszyła. Po zakończeniu występów przygotowaliśmy moc atrakcji. Najsłodsza z nich to kawiarenka z pysznymi wypiekami, które upichcili Rodzice przedszkolaków, dostępne było też stanowisko z watą cukrową i popcornem, do którego kolejka przez cały festyn nie malała. Ponadto dzieci bawiły się na dwóch „dmuchańcach”, brały udział w zabawach sportowych prowadzonych przez Akademię Reissa i Drużynę Kangura oraz grill ze swojskim jadłem. Zdjęcia z festynu są już dostępne w holu przedszkola. Oglądając na nich wesołe buzie przedszkolaków uznajemy Festyn Rodzinny 2019 za super udany!!!