DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ U ŚMIAŁKA UMIAŁKA

Październik jest miesiącem hołdującym roli pedagogów i innych pracowników niepedagogicznych w życiu najmłodszych.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień edukacji narodowej

Polskie święto oświaty, przypadające 14 października a wyprawiane dzień wcześniej, było doskonałą okazją do wspólnego biesiadowania i wyrażania dziecięcej wdzięczności poprzez taniec i śpiew. Spotkanie poprowadziły „Kolorowa Papuga” i „Miś Marudek”, w które wcieliły się nauczycielki p. Teresa Łuczak i p. Violetta Bednarek. Poprzez odegranie krótkiej scenki sytuacyjnej w przystępny dla dzieci sposób przedstawiły one walory i wagę korzystania z edukacji przedszkolnej. Nie zabrakło również zbiorowych tańców i zagadek. Głównymi bohaterami uroczystości były jednak dzieci, które poprzez krótkie występy artystyczne podziękowały nauczycielom oraz pracownikom przedszkola za uśmiech, troskę, poświęcenie i trud wychowania. Odbiorcy życzeń zareagowali na nie uśmiechem, wzruszeniem oraz refleksją na temat znaczenia wychowania przedszkolnego w rozwoju dziecka.

Na koniec do winszowania przyłączyła się również Pani Dyr., która wlała w serca pracowników otuchę i dodała sił do podejmowania wyzwań czekających w nowym roku szkolnym.

 PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!