List dzieci zakwalifikowanych

Lista dzieci zakwalifikowanych

Lista dzieci niezakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych przesuniętych

PILNE! Podpisanie potwierdzenia woli zapisu dziecka Deklaracja potwierdzenia woli

Druk do pobrania:

potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego do przedszkola_2019

oraz druk Deklaracja korzystania z edukacji

Wydrukowane ,wypełnione przynosimy  do Przedszkola nr 20

—————————————————————————————————————————–

Pilne !Szanowni Rodzice,

Zgodnie z harmonogramem do 24 marca trwa etap składnia wniosków   do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wnioski/oświadczenia/potwierdzenie spełniania kryteriów (zaświadczenie   o zatrudnieniu, kserokopia pierwszej strony zeznania podatkowego wraz z Urzędowym Poświadczeniem Odbioru)

można przesłać do placówki pierwszego wyboru skan podpisanego wniosku wraz  z załącznikami na e-maila  przedszkole20umialek@interia.pl

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku    z powyższym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów   do przedszkola do 31 marca br.

Informujemy, że Rekrutacja w Przedszkolu nr 20 trwa.

Przyjmujemy wnioski.

Zapraszamy od godz. 8.00 do 15.00

Drzwi otwarte o rozp.rekrutacji 2020 r.

Rekrutacja 2020

KRYTERIA NABORU