Teatr lalek i….prawdziwy Mikołaj w przedszkolu!

Teatr lalek i….prawdziwy Mikołaj w przedszkolu!

Category : Aktualnośći

 

W wyjątkowym dniu, bo w „Mikołajki”- 6 grudnia, gdy wszystkie dzieci z uśmiechami na buziach przybyły do przedszkola i radośnie opowiadały o tym, co znalazły dzisiejszego poranka w swoich butach, otrzymały kolejny prezent. Do przedszkola zawitał teatr lalek ze spektaklem pt.”Papuga króla Heroda”, przybliżającym historię narodzin Dzieciątka Jezus, opowiedzianą ze szczyptą humoru, w przystępny i zrozumiały dla dzieci sposób …..ale to nie koniec niespodzianek. Bo oto wtedy, gdy zabawy w grupach trwały w najlepsze, ktoś krzyknął: „Patrzcie, Święty Mikołaj jest  w naszym ogrodzie!!!”  I rzeczywiście, wszystkie dziecięce nosy natychmiast przykleiły się do szyb, a Święty Mikołaj przechadzał się w najlepsze po przedszkolnych włościach i machał dzieciom na powitanie. Miły starszy siwy pan, z wielkim workiem chodził sam….i ku uciesze przedszkolaków zostawił im w szatniach kolejną niespodziankę, każde dziecko otrzymało słodki czekoladowy upominek, co ciekawe rózgi tym razem nikt nie dostał….

sdr

sdr

dig

dig


Skip to content