Wycieczka do Grzybowa

Wycieczka do Grzybowa

Category : Aktualnośći

W minioną środę wszystkie przedszkolaki miały okazję zwiedzić gród w Grzybowie w ramach całodniowej wycieczki. Na miejscu poznaliśmy wojów, ubranych starodawne stroje, którzy opowiadali nam ciekawe historie związane z naszymi przodkami. Poznaliśmy drewniane chaty, w których w jednej izbie znajdowały się wszystkie potrzebne do życia rzeczy; zobaczyliśmy i wysłuchaliśmy dźwięki dawnych instrumentów, mieliśmy okazję zagrać w gry- rzut mieszkiem do skrzyni i rzut podkową. Ponadto mogliśmy legalnie pobrudzić sobie ręce, wyrabiając różne formy z prawdziwej gliny. Do dziś dzieci z rozrzewnieniem wspominają tegoroczny wyjazd. Czekamy z niecierpliwością na kolejną wycieczkę- niespodziankę. 

dav

dav

dav

cof

cof


Skip to content