Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

Category : Aktualnośći

W mijającym tygodniu mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości, która dotyczyła naszych najmłodszych wychowanków z grup „Skrzaty” i Przyrodnicy”- Pasowania na przedszkolaka. Choć głównymi bohaterami uroczystości byli najmłodsi, to trzeba pamiętać, że wszystkie grupy pod pieczą Śmiałka Umiałka, zaprezentowały swoje umiejętności przed rodzicami dzieci nowoprzyjętych. Występy pełne wzruszeń, niejednemu rodzicowi „zmoczyły” oczy, natomiast dzieci stanęły na wysokości zadania i prawie wszystkie bez łez na policzkach, przebrnęły przez cały ćwiczony tygodniami repertuar. Czerwona kredka, służąca do aktu pasowania, okazała się dla wielu dzieci magiczna, bo za jej dotykiem na buziach pojawiał się uśmiech- symbol dojrzałego, pełnoprawnego przedszkolaka. Gratulujemy najmłodszym!!!!

cof

cof


Skip to content