Długo wyczekiwany Gość…

Długo wyczekiwany Gość…

Category : Aktualnośći

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem- Elfem. Każde dziecko miało okazję odebrać przeznaczony dla niego prezent osobiście z rąk świętego. Psotny elf próbował wprowadzić nieco chaosu w przebieg spotkania, jednak przedszkolaki wiedziały, że uwagę warto skupić na brodatym Mikołaju, bo to on ma dla nich podarunki. Wyczekiwane spotkanie zakończyło się rozdaniem wszystkich prezentów, a nasi goście pojechali dalej odwiedzać kolejne dzieci w innych przedszkolach.

dig

dig

dig

dig

cof

Wizytę poprzedziła uroczysta wigilia, podczas której podzieliliśmy się w grupach opłatkiem, śpiewaliśmy wspólnie kolędy i próbowaliśmy świątecznych specjałów. I było prawie jak w domu. Bo w końcu przedszkole drugim domem jest….

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby tym wyczekiwanym Gościem okazało się nowo narodzone Dzieciątko, a wszelka oprawa związana z obdarowywaniem się wzajemnie drobiazgami, była tylko dodatkiem do tej wspaniałej uroczystości i okazją do wspólnego spędzania czasu. Niech wszelkie nieporozumienia i niedomówienia w naszych rodzinach zbledną pod wpływem magicznego czasu Bożego Narodzenia.Wesołych Świąt!!!  


Skip to content