Nauka zasad ruchu drogowego z dzikiem…

Nauka zasad ruchu drogowego z dzikiem…

Category : Aktualnośći

Dziś mieliśmy okazję gościć klubowiczów z Klubu Seniora „Jesienna Rezydencja” z os. Rusa, którzy przyjechali do nas z przedstawieniem pt. „Dzik uczy dzieci zasad ruchu drogowego”. Było kolorowo,  bajkowo, ale przede wszystkim naukowo,bo nasi wychowankowie mieli okazję przypomnieć sobie czego unikać na drodze, jak przemieszczać się w bezpieczny sposób, o czym pamiętać podczas podróżowania, a wszystko to pokazane było w przyjemnej i łatwej do zrozumienia przez najmłodszych bajkowej formie. Ponadto aktorzy obdarowali dzieci prezentami w formie plecaków tematycznych do samodzielnego kolorowania, kredkami i odblaskami na odzież oraz książkami z kolorowanką o głównym bohaterze przedstawienia- dziku.


Skip to content