Dyżur wakacyjny

Dyżur wakacyjny

Category : Aktualnośći

Uwaga Rodzice!

Od dzisiaj, 10 czerwca do 19 czerwca, przyjmujemy zapisy przez rodziców dziecka na dyżur wakacyjny. W tym roku nie będzie dyżurów w przedszkolach „zastępujących” macierzystą placówkę. Dziecko może być na dyżurze wyłącznie w przedszkolu, do którego obecnie uczęszcza. Przedszkole nr 20 będzie czynne w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 11 sierpnia 2020r. Pierwszeństwo mają dzieci, których rodzice są pracownikami systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, handlu i pracownikami przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, pracownikami instytucji związanych z utrzymaniem i działalnością miasta oraz dzieci rodziców obecnie czynnych zawodowo. Dokumenty potrzebne do zapisu dziecka można odbierać w sekretariacie Przedszkola nr 20, na os. Orła Białego 29 od 8.30-15.30, a od 15 czerwca będą również umieszczone na stronie internetowej przedszkola.  


Skip to content