Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Category : Aktualnośći

14 października co roku kojarzy nam się ze świętem Nauczycieli…jednakże pamiętajmy, że to święto Edukacji Narodowej- czyli wszystkich pracowników Oświaty. Żadne przedszkole nie istnieje bez pracowników obsługi  i administracji. Gdyby nie pomoc Pań z obsługi, dzieci w szatni miałyby niemały kłopot przy ubieraniu się i rozbieraniu (zwłaszcza przy obecnej pogodzie), a hol nie byłby czysty i zadbany; bez wsparcia pracowników administracji, wszelkie kwestie związane z niezbędną dokumentacją, byłyby nie do pokonania. Gdyby nie kucharki i intendentka, dzieci chodziłyby głodne, a bez ogrodnika, otoczenie przedszkola nie byłoby tak bezpieczne i miłe dla oka…pamiętajmy o tych pracownikach, którzy nie zawsze są widoczni na pierwszym froncie kontaktu z Rodzicami podczas przyprowadzania  dzieci na teren placówki. W naszym przedszkolu wszyscy tworzymy jedną drużynę, działającą sprawnie dla dobra Państwa dzieci. Jesteśmy wzajemnie od siebie zależni i wiemy, że zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie. Mamy to szczęście pracować w dobrej, życzliwej atmosferze- wpływ na nią ma każdy pojedynczy pracownik.  Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia, które dziś otrzymaliśmy, a Radzie Rodziców za słodkie upominki.


Skip to content