Świąteczny czas…

Świąteczny czas…

Category : Aktualnośći

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.  Jak co roku w tym czasie nasi najstarsi wychowankowie zaprezentowali wzruszający występ- Jasełka, (nagrany przez fotografa, będzie do kupienia w późniejszym czasie). Ponadto odwiedził nas w przedszkolu Gwiazdor, jednak tym razem bez przyjaciela Elfa. Mieliśmy za to okazję gościć wyjątkową osobę- żonę Gwiazdora, która dzielnie towarzyszyła białobrodemu w czynieniu honorów i rozdawaniu prezentów naszym dzieciom. Było jak zawsze dużo radości, niespodzianek i emocji….a po ich opadnięciu w spokoju i zadumie zjedliśmy wspólny uroczysty posiłek wigilijny. W ten sposób weszliśmy w magiczny czas kolędowania, wyciszenia, zwolnienia tempa.
Z tej okazji wszyscy pracownicy przedszkola składają Państwu życzenia Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten magiczny czas pozwoli nam zapomnieć o smutkach codzienności i sprawi, że każdy dzień będzie świętem.  


Skip to content