Pożegnania nadszedł czas…

Pożegnania nadszedł czas…

Category : Aktualnośći

„Żegnamy się z przedszkolem,
salami, zabawkami,
a z największym żalem
z naszymi paniami.
Zaraz po wakacjach
będziemy już w szkole.
Lecz w myślach zostanie
przedszkole wesołe….”

Pożegnaliśmy właśnie naszych najstarszych wychowanków z grupy Muzykantów i kilkoro dzieci z grupy Podróżników. Jak co roku ten letni czas jest dla nas czasem radości, spowodowanym zbliżającym się odpoczynkiem wakacyjnym, ale jednocześnie momentem zadumy… dzieci z zerówki jeszcze tak niedawno uczęszczały do „Maluchów”, a dziś puszczamy je w wielki szkolny świat, gdzie staną się pełnoprawnymi uczniami. Jesteśmy o nie spokojni, bo wiemy, jak wiele zdążyły się nauczyć podczas pobytu w naszej przedszkolnej rzeczywistości;  mamy nadzieję, że wartości, które wpajaliśmy im przez ostatnie cztery lata, będą rozwijać na ścieżkach swojego życia, aż do dorosłości, kiedy przyprowadzą w nasze mury swoje dzieci- kolejne pokolenie „śmiałkowych” przedszkolaków. Świeżo upieczonym Absolwentom życzymy powodzenia w szkolnych ławach oraz pielęgnowania miłych wspomnień z czasów przedszkolnych.

 


Skip to content