Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Category : Aktualnośći

W poniedziałek 14 października świętowaliśmy wyjątkowy dzień, bo raz w roku wszyscy pracownicy naszego przedszkola zebrali się, by obejrzeć występy przedszkolaków przygotowane specjalnie dla nich. Było wiele radości, wzruszeń,  dumy z umiejętności naszych najmłodszych…i przekonania, że warto służyć dzieciom w każdej formie. Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób pracujących w „Oświacie”. Drodzy Rodzice, pamiętajcie  że każdego dnia oddajemy serce waszym dzieciom, jednak jesteśmy również tylko ludźmi- popełniamy błędy, mamy gorsze dni, czasem brakuje nam sił….ale jesteśmy w przedszkolu, gdzie codziennie czekamy na Was i Wasze dzieci, z  którymi mamy przyjemność pracować. Każdy uśmiech i dobre słowo są dla nas zachętą i dają poczucie, że nadal warto tu być….. 

Dziękujemy Radzie Rodziców za piękne życzenia i docenienie naszej codziennej pracy…Wasze słowa naprawdę mają moc!


Skip to content