Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Category : Aktualnośći

Co roku o tej porze w naszym przedszkolu świętujemy wyjątkowy czas- Dzień Dziecka.  I tym razem nie mogło zabraknąć atrakcji. Od rana 1 czerwca wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w olimpiadzie sportowej ze zróżnicowanymi konkurencjami. Każda grupa musiała przejść przez wszystkie zaplanowane stanowiska, gdzie otrzymywała pieczątki za wykonane zadania. Nagrodą za wysiłek, był złoty medal olimpijski wręczany każdemu przedszkolnemu Olimpijczykowi. Po sportowym ranku, nadszedł dla dzieci czas na odpoczynek na świeżym powietrzu, gdzie w cieniu drzew naszego ogrodu,  mogły oglądać przygotowany specjalnie dla nich przez pracowników przedszkola spektakl. W tym roku mieliśmy okazję zaprezentować nasze umiejętności aktorskie wcielając się  w postacie z wierszy Jana Brzechwy pt. „Na straganie”, Marii Konopnickiej pt. „Stefek Burczymucha” oraz Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Sądząc po radosnych okrzykach przedszkolaków i ich szerokich uśmiechach, możemy uznać tegoroczny Dzień Dziecka za udany!

 


Skip to content